KONST / Litografier / Färglitografi 13658246
nr 1365 8246
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 110/290. Motivet: 42x60cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:19:04
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr